Jeffrey D. Sachs v Praze: o Cílech udržitelného rozvoje

27. 05. 2017

Srdečně Vás zveme na exkluzivní přednášku profesora Jeffrey Sachse na téma „Cíle udržitelného rozvoje: Výzva pro střední Evropu“, která se uskuteční v sobotu 27. května 2017 od 14:00 v posluchárně Collegium Maximum Právnické fakulty Univerzity Karlovy.

Přednášku profesora Jeffreyho D. Sachse organizuje Asociace společenské odpovědnosti, UN Global Compact Česká republika a Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj ve spolupráci s Univerzitou Karlovou.

Jeffrey D. Sachs je světově známý profesor ekonomie z Columbia University, expert na udržitelný rozvoj, odborný poradce OSN, autor několika světových bestsellerů a komentátor předních novin. Dvakrát byl zmíněn v seznamu 100 nejvlivnějších globálních lídrů magazínu Times anoviny New York Times ho nazvali „nejdůležitějším ekonomem světa.“

Profesor Sachs byl expertním poradcem generálního tajemníka OSN Ban Ki-moona pro Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) a novou agendu OSN reprezentuje jako Advokát SDGs.

Do Česka na jeden den exkluzivně přijíždí u příležitosti slavnostního vyhlášení prvního ročníku Cen SDGs, prestižního ocenění za udržitelnost a společenskou odpovědnost, které v ČR iniciují Úřad vlády ČR, Asociace společenské odpovědnosti, UN Global Compact v ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Česká rozvojová agentura a OSN Česká republika.

Pozvánku na akci zobrazíte zde.

Přednáška je v anglickém jazyce a překlad není zajištěn. Na akci se registrujte do 20. května 2017 ZDE (vzhledem k omezené kapacitě je registrace PLATNÁ až po jejím POTVRZENÍ).
Sdílejte na: