SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÝ NETWORKING

02. 12. 2016

Být členem platformy Asociace společenské odpovědnosti se vyplatí. Naše společensky odpovědné networkingy, které pro své členy každoročně pořádáme, stojí za to zažít.

Na podzim 2016 jsme v Impact Hub Praha diskutovali novou agendu OSN a Cíle udržitelného rozvoje (SDGs). Akce přinesla prostor pro networking, sdílení znalostí a navazování byznys spolupráce s integritou. Na jednom místě propojila členy Asociace společenské odpovědnosti, ale také Národní sítě Global Compact ČR a zástupce vlády.

Výstup z akce včetně fotogalerie zobrazíte zde.

Na podzim 2015 jsme vycestovali z Prahy až do Proseče v Pardubickém kraji. Celodenní akci na téma "Přetváříme podnikání, měníme svět" s podtitulem Nové chytřejší formy spolupráce mezi byznysem a společností, hostil jeden z našich členů, družstvo Ergotep. Navzdory komplikované dopravě se v Proseči sešlo neuvěřitelných 70 členů a zástupců z řad soukromého, neziskového i vládního sektoru, děkujeme!

Výstup z akce včetně fotogalerie zobrazíte zde.

Jarní networking A-CSR v roce 2015 dalece přesáhl síťování za účelem navázání obchodních či fundraisingových kontaktů. Odpolednem na téma Zdravé pracoviště ve všech ohledech provázel humanocentrista, Petr Skondrojanis. Skvělí řečníci, Libor Malý (buddhista, filantrop, zakladatel LMC a štědré sociální sítě Hearth.net), Martin Černohorský (ex umožňovač Etnetera a propagátor svobody nejen v práci, který na veřejnosti vystoupil poprvé po dvou letech od odpojení), Láďa Trpák (ledoborec, který prolamuje cestu, vizionář a spoluzakladatel ZOOT), Tereza Havrlandová (vitariánka, zakladatelka Lifefood a propagátorka "živé stravy") v úvodu vytvořili prostor, kde vznikaly synapse, které přítomné posouvaly dál, směřovaly, otevíraly, něčemu novému učily, motivovaly ke změně postojů a zaběhnutých vzorců.

Po úvodních vystoupeních následoval networking a řešení konkrétních výzev v rámci pracovních hnízd na téma Zdravý kancelářský život (Office yoga), Workl-life Balance (Worklife Agency), Zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP), Svoboda v práci (Etnetera) a Vztahy na pracovišti (T&CC). Přítomní si zacvičili Office yogu, zdravé občerstvení zajistil sociální podnik Kavárna Mezi řádky. Mobilní dětský koutek v přízemí Impact Hub Praha obstaral Baby Office.

Fotogalerii z akce zobrazíte zde.
Sdílejte na: