Kalendář akcí >> Evropský týden MSP 2015

Evropský týden MSP 2015

25. 11. 2015

Již potřetí pořádá Asociace společenské odpovědnosti u příležitosti Evropského týdne malých a středních podniků akci s názvem PODNIKÁME ODPOVĚDNĚ.

Letos opět ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, Radou kvality ČR a P3 – People, Planet, Profit. Společně exkluzivně představí účastníky a vítěze prvního ročníku Ceny za společenskou odpovědnost „Podnikáme odpovědně“.

Inspirativní setkání proběhne v prostorech Etnetera, která nově zakotvila v Holešovickém přístavu, odkud vyvíjí špičková e-business řešení. Etneteru můžete znát i v souvislosti s fenoménem svobodné firmy. Kromě zajímavých příběhů ze světa odpovědného podnikání malých a středních podniků, rodinných firem a sociálních podniků, vás čeká i společensky odpovědný doprovodný program.

Občerstvení včetně africké hudby zajistí sociální podnik Kafé Afrika. Férovou kávu připraví Fair & Bio, první fairtradová pražírna zaměstnávající zdravotně postižené v Česku. Na účastníky akce čeká v průběhu programu také vzdělávací workshop Loono s názvem „Mysli na sebe včas“, kdy si vyzkouší nahmatat bulky na modelech prsou a varlat a naučí se správnou techniku jejich samovyšetření.

Více informací k registraci a podrobný program naleznete v pozvánce ZDE.
Sdílejte na: