Sue Ryder Charity Cup: Bitva o křišťálový pohár za důstojné stáří

02. 09. 2019

12. září 2019 se na Strahově koná další ročník charitativního turnaje firem v malé kopané. Pořadatelem je nezisková organizace Sue Ryder, která již 21. let kope za důstojné stáří v naší zemi.

Vždy na konci léta se k ní přidává 30 firem, které kopou společně s ní. A i když si křišťálový pohár Sue Ryder odnese jen vítěz, medaili za filantropii si zaslouží všichni!

11letou historií této akce prošlo více než 80 fotbalových týmů z celé řady odvětví. Firma zaplatí startovné a pošle své zaměstnance provětrat hlavy a nohy na strahovská fotbalová hřiště. Každý rok přinese tento turnaj v malé kopané velkou pomoc pro klienty Sue Ryder. Ta letošní se blíží částce 900 000 Kč!

„Podpora seniorů by měla být v moderní společnosti běžná věc. Jsou to lidé, kteří v minulosti pracovali  i pro naši generaci. Zaslouží si důstojnou péči ve stáří i komfort. My jako hráči a klub podporujeme bývalé fotbalisty Sparty prostřednictvím Nadačního fondu ACS. A stejně tak by to mělo být i v celé společnosti. Proto je správné, že podporujeme Sue Ryder.“ říká Bořek Dočkal z pražské Sparty. A tak se podpora Sparty, účast 30 firem a góly, které padnou na Strahově, promění v pomoc starým lidem doma, pobytovou službu, hospicovou péči nebo v bezplatné poradenství pro širokou veřejnost, které tato nezisková organizace poskytuje.

Turnaj Sue Ryder Charity Cup se hraje od roku 2009 ve Fotbalovém centru mládeže Strahov díky podpoře generálního partnera AC Sparta Praha fotbal, a.s., pod záštitou Britské obchodní komory v České republice.Hráči 11. ročníku Sue Ryder Charity Cup:

 1. Nadace Kooperativa

 2. Česká podnikatelská pojišťovna

 3. Ernst & Young

 4. CeWe Color

 5. ČSOB

 6. MultiSport Benefit

 7. Česká spořitelna

 8. Tekro

 9. Wűrth

 10. Poštovní spořitelna

 11. Software602

 12. KPMG

 13. Tefos Slaný

 14. Rödl & Partner

 15. Volkswagen Financial Services

 16. Sodexo Pass Česká republika

 17. Fotbalová asociace České republiky

 18. ČEZ

 19. Livesport

 20. Citibank Europe

 21. Deloitte Advisory

 22. Magistrát hlavního města Praha

 23. Generali Pojišťovna

 24. HSBC

 25. Ricardo

 26. OrtBul

 27. Adera

 28. Partners

 29. Chapman Taylor

 30. Česká pošta


Více na www.suerydercharitycup.cz.
Sdílejte na: