ADLER


Skupina ADLER se sídlem v Ústí nad Labem zahájila svoji činnost v roce 2000. ADLER Czech, a.s. je lídrem na trhu značkového reklamního textilu v ČR a patří mezi přední dodavatele v Evropě. Od roku 2017, kdy uvedl na trh značku Rimeck, se řadí také mezi evropské dodavatele pracovních oděvů. Obchodní model firmy B2B je založený na e-shopu, dostatečných skladových zásobách, rychlé logistice a dokonalých zákaznických službách. Jako přední hráč v daném sortimentu se značkami Malfini, Malfini Premium a Piccolio, který doplňují pracovní oděvy Rimeck a bezpečnostní obuv Bata Industrials, působí v 19 evropských zemích. Mateřská organizace ADLER International, a.s. poskytuje servis například v informačních technologiích, personální oblasti či správě majetku.

Plně automatizovaný sklad v Ostravě disponuje denní kapacitou více než dvacet pět milionů kusů reklamního textilu. Dodávky na klíčové trhy okolních států jsou realizovány do 24 hodin. Všechny produkty společnosti ADLER podléhají přísným zkušebním testům a nesou světově uznávanou pečeť kvality Oeko-Tex Standard 100.

Ve všech směrech a nad rámec zákonných povinností dodržuje skupina zodpovědně zásady společenské odpovědnosti a udržitelnosti. Záměrem je mimo jiné zvýšit už tak vysokou transparentnost a důvěryhodnost, která jí pomáhá upevňovat pozici na tuzemském trhu a zvyšovat postavení na trzích evropských.