ADLER


Společnost ADLER Czech, a.s. se sídlem v Ústí nad Labem je lídrem na trhu značkového reklamního textilu v České a Slovenské republice, v Evropě pak patří mezi přední dodavatele včetně segmentu pracovních oděvů. Charakter obchodního modelu firmy B2B je založený na e-shopu, dostatečných skladových zásobách, rychlé logistice a dokonalých zákaznických službách. Jako přední hráč v daném sortimentu se značkami Malfini, Malfini Premium a Piccolio, který doplňují pracovní oděvy Rimeck a bezpečnostní obuv firmy Bata Industrials, působí ADLER už v 25 evropských zemích a strategicky dobývá další.

Krédem společnosti je pomáhat zákazníkům v jejich byznyse. Už 20 let poskytuje firma službu dodání zboží kvalitně, rychle, pohodlně a spolehlivě. Za tímto se skrývá důsledná kontrola produktů. Dalším aspektem úspěchu je rychlý, přehledný a funkční e-shop, denně je zákazníkům k dispozici call centrum hovořící požadovaným jazykem. V neposlední řadě je samozřejmostí vysoká skladová dostupnost zboží v plně automatizovaném skladu s kapacitou 25 milionů kusů textilu. Dodávky na klíčové trhy okolních států jsou realizovány do 24 hodin. Produkty společnosti podléhají zkušebním testům a nesou světově uznávanou pečeť kvality OEKO-TEX Standard 100. Roční obrat překračující 1,1 miliardy korun je výsledkem práce téměř 250 zaměstnanců.

Ve všech směrech a nad rámec zákonných povinností dodržuje ADLER zodpovědně zásady společenské odpovědnosti a udržitelnosti. Záměrem je mimo jiné zvýšit už tak vysokou transparentnost a důvěryhodnost, která jí pomáhá upevňovat pozici na tuzemském trhu a zvyšovat postavení na trzích evropských.