BUS TV


BUS TV je provozovatel nevětší sítě obrazovek v hromadné dopravě. V současné chvíli naše vysílání sledují cestující ve 27 městech v 11 krajích po celé České republice. V současné době máme nainstalováno více než 1000 obrazovek, které sleduje průměrně 14 398 000 cestujících za měsíc. BUS TV velmi záleží na obsahu vysílání, které by mělo být pro cestující vždy atraktivní. Proto kromě klasických komerčních spotů vysíláme i zábavné a osvětové spoty, například zajímavosti ze světa zvířat, osvětu spotřebitelů s dTestem, recepty s Primou Fresh, tipy na novinky v kině ve spolupráci s předními českými distributory, kulturní informace v daném městě a mnoho a mnoho dalšího.

V červnu 2016 jsme navíc spustili unikátní projekt Podpořte nás, ve kterém se představilo několik neziskových organizací, které pomáhají lidem s konkrétním postižením. Hlavním cílem projektu je nejen obecně zvýšit povědomí o této problematice, ale dát zároveň i našim cestujícím možnost udělat něco pro druhé a poslat dárcovskou SMS, která může i zachránit život. Exkluzivně pro naše vysílání jsme s každou podporovanou organizací natočili promo spot. V něm je nejen představena problematika, které se určitá organizace věnuje, ale i známá osobnost, která danou organizaci podporuje.

V prvním kole projektu se představily organizace: Leontinka, Mathilda, Linka Bezpečí, Světluška, Debra, Dar sluchu a Dětské krizové centrum.