RESPIRO


RESPIRU se rozhodli změnit svět kolem nás. Plastický chirurg udělá ze stárnoucí celebrity dechberoucí nádheru. V RESPIRU vdechnou druhý život již použitým materiálům a díky filosofii up-cyclingu z nich vytváří designově vytříbené produkty s vysokou užitnou hodnotou (mezi základní materiály patří: použité cykloduše, bannery, hasičské hadice, lahve od vína, gramodesky a mnoho dalšího).

V RESPIRu máme příběhy rádi, snažíme se je vkládat do našich prací a vytvářet tak kampaně nebo reklamní předměty, které v uživatelích provokují mnoho otázek a vybízejí je ke komunikaci, kterou dnes nejen marketingová oddělení velmi často vyhledávají. Náš tým spojuje kreativitu a společensky zodpovědné přístupy nejen k životnímu prostředí, ale také k neziskovému sektoru. To je to, co našim zákazníkům přináší nemalé benefity v oblasti PR a zároveň nás to baví a jsme přesvědčení, že tento přístup je nezbytné aplikovat ve všech oborech lidské činnosti. RESPIRU se díky tomuto přístupu daří získávat řada mezinárodních, ale i domácích ocenění.

Jsme nejúspěšnější agenturou v oboru 3D reklamy, byli jsme jmenováni národním šampionem v mezinárodní soutěži European Business Awards v kategorii The Award for Environmental & Corporate Sustainability. V letošním roce jsme slavili již dvakrát, a to při vítězství v německé soutěži Promotional Gift Award za design a potom za první místo v soutěži Fénix v kategorii jednorázová média - katalog. V neziskovém sektoru se snažíme vytvářet projekty, které by skutečně zafungovaly a nebyly "jen" finančním darem. Jsme hrdými a dlouholetými partnery největší charitativní akce na Moravě „Advent plný andělů“. V oblasti životního prostředí jsme se stali partnery projektu Ukliďme Česko, kterému věnujeme finanční podporu za prodej našich servírovacích prkének z vinných lahví.